0

Amsterdam – Het sprookjeshuwelijk van prins William en Kate Middleton was wereldwijd nieuws. En hoe mooi het ook allemaal was, het nieuws erom heen lijkt erbij te verbleken. Neem het ietwat gekke hoedje van prinses Beatrice.

Iedereen heeft het gezien, iedereen had er een mening over. Rendier, toiletbril, krakeling: alle termen en namen kwamen allemaal voorbij. Ook is er zelfs een Facebook pagina geopend voor ‘het hoedje van’.  Toch vindt niet iedereen het hoedje afschuwelijk: op eBay wordt er volop geboden en inmiddels staat de teller op iets minder dan € 23.000. Je moet er wat voor over hebben voor zo’n collector’s item. Wij zijn benieuwd of de bieder het hoedje ook echt zal dragen.

Wie biedt?

Mocht je geïnteresseerd zijn, je hebt tot 22 mei de tijd om een bod uit te brengen. En wees gerust, de opbrengst gaat naar UNICEF.

www.ebay.com

(Ramona van Leeuwaarde)

Reageer op dit artikel
Annicvw.com  (ILFN)

Door Annicvw.com (ILFN) op

Lees meer artikelen van Annicvw.com

Read next…

Reacties